Opel Corsa

Jeśli szukamy auta miejskiego, które oferuje coś więcej niż tylko mikra przestrzeń dla kierowcy i pasażerów, Corsa może stanowić całkiem rozsądny wybór. To auto bardzo popularne na naszym krajowym rynku.

W zasadzie każda generacja Corsy była bardzo popularna w Polsce. Duża w tym zasługa wysokiej sprzedaży małego Opla w naszym kraju. Jeśli chodzi o walory uzytkowe, wnętrze Corsy spokojnie wystarczy na potrzeby dwóch osób, a bagażnik bez problemu pomieści całotygodniowe zakupy. Corsy po 2002 nie mają też problemów z korozją, która stanowiła swoistą piętę achillesową wcześniejszych wersji (od tamtego roku i wprowadzenia nowej generacji oznaczanej jako Corsa C, producent zdecydował się na zastosowanie pełnego ocynkowania nadwozia).

Jaki silnik warto wybrać? Na pewno unikajmy problematycznego motoru 1.0. Jest to jednostka trzycylindrowa, której kultura pracy pozostawia sporo do życzenia. Dodatkowo, wyciąga się w niej łańcuch rozrządu. Zagadką są diesle – są całkiem oszczędne, jednak potrafią być problematyczne – wersja 1.7 DTI ma problemy z pompą wtryskową Boscha (koszt regeneracji sięga nawet 2,5 tysiąca złotych), a 1.3 JTD miewa problemy z wtryskiwaczami.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...