Opel Karl

Już w tym roku, do polskich salonów trafi nowy model Opla. Uważa się że cena początkowa, nie powinna przekroczyć 36 tysięcy złotych, są to jednak tylko spekulacje i należy patrzeć na nie z przymrużeniem oka. Nowy Opel Karl, może stać się poważnym konkurentem dla takich pojazdów jak Skoda Citigo, czy też Kii Picanto. A to za sprawą przestronnego wnętrza, które jest już charakterystyczne dla klimatu marki Opla. Według wstępnych zapewnień, posiadał będzie bagażnik mogący pomieścić do 1013 litrów, po złożeniu oparć drugiego rzędu. Wyposażenie pojazdu nie odbiega od innych oferowanych pojazdów z klasy miejskiej przez konkurencje. Nowy Opel trafi do polskich salonów na przełomie czerwca i lipca. Dokładniejsze specyfikacje samego samochodu, będą ujawniane z każdym kolejnym dniem. Samochód wygląda jak mniejsza wersja znanej nam Corsy. Warto wspomnieć iż auto nie posiada oświetlenia LED, które jest standardem w klasie do której wpisuje się Opel Karl.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...