Opel Meriva

Skonstruowany na bazie Opla Corsy C minivan Opla miał stać się hitem tej marki w klasie niewielkich aut rodzinnych. Jednak z jakiegoś powodu plan nie wypalił.

Fakt zdecydowanie niewielkiej popularności Merivy raczej dziwi. Jest to bowiem auto, które regularnie zdobywa wysokie pozycje w rankingach niezawodności. Być może jednym z powodów jest dość dziwna sylwetka, która czyni auto niepodobnym do niczego. Z drugiej strony podkreślić należy również fakt, że w niektórych wersjach silnikowych koszty obsługi mogą być naprawdę spore. Powód? Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w karoserii, silnik umieszczony jest na dole, przez co dostęp do niego jest bardzo utrudniony i mechanicy niechętnie podejmują się napraw.

Jaki motor wybrać? Z diesli polecamy raczej jednostkę Fiata 1.3 CDTI, choć może ona cierpieć na problemy z wtryskiwaczami. Motor 1.7 DTI to propozycja dla odważnych – nagminnie psują się w nim pompy wtryskowe, których regeneracja jest dosyć droga.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. pokrowce samochodowe lodz Wynajem busów, transport, transfer, przewóz osób - Sprint24 Wybickiego 30/78, 31-302 Kraków, tel. 788 279 061
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...