Opel Tigra

To auto wzbudza wyjątkowo skrajne uczucia. Jedni je kochają, inni nienawidzą, jednak jedno jest pewne – Opel Tigra to całkiem niezły sposób na posiadanie sportowego auta w cenie pojazdu klasy B.

Tigra zadebiutowała w 1996 jako sportowa wersja popularnej Corsy. Auto z miejsca zdobyło sobie sympatię przedstawicielek płci pięknej, które zresztą do dziś stanowią zdecydowaną większość za kierownicą tego modelu Opla. O ile nie poświecimy zbyt wiele miejsca pierwszej generacji Tigry (bowiem zdecydowana większość tych aut jest już skrajnie wyeksploatowana), to drugie pokolenie zasługuje na uwagę. Co prawda nie każdemu spodoba się dość masywny design tyłu auta, lecz przyznać trzeba, że druga generacja sportowego Opla ma swój styl.

Wśród silników niewiele jest jednostek o typowo sportowym charakterze. Wyjątek stanowi znana z wersji OPC jednostka 2.0. Wśród „cywilnych” wersji polecamy 1.8 16v – co prawda Opli Tigra z tym silnikiem nie ma dużo, lecz jest to prosta konstrukcja, której jedyną bolączkę stanowi nieco podwyższony apetyt na olej.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...