Opel Vectra C

W Polsce ten model znany był głównie jako auto tajnej policji oraz częsty element flot firmowych. Jednak wraz z upływem lat coraz częściej ląduje w prywatnych rękach.

Jeśli chodzi o walory użytkowe, ciężko cokolwiek zarzucić niemieckiemu autu. Jest po prostu poprawne. Być może trochę początkowo przytłacza ilość przycisków na konsoli środkowej, niemniej jednak w porównaniu z późniejszymi modelami Opla i tak nie jest źle. Początkujący kierowcy Opla z pewnością zdziwią się na sposób sterowania kierunkowskazami, lecz to również wymaga przyzwyczajenia. Auto jest przestronne i często bogato wyposażone. Wersja kombi oferuje ogromną wręcz przestrzeń bagażową – większe są tylko Citroen C5 oraz Ford Mondeo.

Jaki silnik warto wybrać? Jeśli cenimy sobie spokojną eksploatację, jednocześnie nie jeździmy zbyt dużo, warto zastanowić się nad zakupem benzynowej wersji 1.8. Miłośnicy diesli powinni wybrać jeden z wariantów silnika 1.9 CDTI – to tak naprawdę fiatowski motor 1.9 JTD. Unikać należy zarówno starych jednostek Opla, DTI, jak i motoru 3.0 CDTI – ten ostatni miewa problemy ze smarowaniem prowadzące nawet do jego zatarcia.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...