Opel Zafira

Pierwszy niemiecki samochód z segmentu vanów. Zadebiutował w 1998 roku i zdobył dosyć sporą popularność w Europie.

 

Rodzinny minivan Opla okazuje się być naprawdę dobrym wyborem dla osób, które szukają niedrogiego w eksploatacji minivana. Samochód oferuje szerokie możliwości aranżacji wnętrza. Dodatkowo, w bagażniku można zamontować kolejny rząd siedzeń, jednak są one dobre tylko i wyłącznie dla dzieci.

 

Pokrewieństwo Zafiry z Oplem Astra II pozwoli właścicielom tego auta na obniżenie kosztów eksploatacji w znaczny sposób. Zdecydowana większość części bez problemu pasować będzie z kompakta (nie wliczając oczywiście części karoseryjnych czy deski rozdzielczej).

 

Jeśli chodzi o problemy, to na szczęście, ale Zafira nie ma problemów z korozją. Auta Opla produkowane po 1998 otrzymały pełny ocynk. Jednak nie pozbyto się innej bolączki aut tej marki, czyli znacznego zużycia oleju. To cecha szczególnie wersji benzynowych, jak 1.8 16v. Z kolei w autach z Dieslem problemy sprawiać może pompa wtryskowa, która ma tendencje do awarii w dowolnym momencie.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...