Peugeot 206

Jeden z modeli, które produkowane były przez rekordowo długi okres czasu. Od momentu debiutu w 1998, model ten dostępny był w Europie aż do 2012.

Dwieścieszóstka zbudowana została z myślą o płci pięknej. Zresztą widać to zarówno po gabarytach samochodu jak i jego designie. W środku auto oferuje raczej przeciętną ilość miejsca, szczególnie gdy porówna się je z klasowymi konkurentami. Dodatkowo, jakość użytych materiałów też nie jest specjalnie wysoka.

Jeśli chodzi o silniki, to inżynierowie Peugeota najwyraźniej wyszli z założenia „dla każdego coś miłego”. W gamie znajdziemy zarówno typowo miejskie jednostki jak 1.1, bardziej uniwersalne 1.4 lub 1.4 HDI, a także usportowioną wersję 2.0 S16, powstałą po sukcesach, jakie osiągał Peugeot w rajdach.

Kupując Peugeota należy być świadomym, że wybór powinien być ograniczony raczej do młodszych wersji. Tak naprawdę, pierwsze wersje 206 miały mnóstwo problemów z elektroniką, które stopniowo rozwiązywano.

Jeśli chodzi o silnik, warto polecić zarówno benzynę 1.4 16v, jak i diesla o tej samej pojemności. Benzyniak jest wyjątkowo uniwersalny, a ze swoją mocą oferuje nawet niezłe przyspieszenie.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...