Peugeot 405

Francuski peugeot o numerze 405 jest świetnym autem z blachą nie do zdarcia. W współczesnych autach nie jest już tak wesoło, gdyż często chwyta korozja. Auto jest bardzo szerokie i wygodne dla użytkowników. Jak na swój wiek są jeszcze bardzo zadbane egzemplarze, które można bardzo tanio nabyć. Okres produkcji był bardzo dawno temu bo w latach 1987–1996. W tamtym czasie było to jedno z lepszych aut, którymi jeździli bogatsi ludzie. Jest cztero drzwiowy sedan i pięcio drzwiowy kombi. Skrzynia biegów jest 5 stopniowa manualna. Auto było przystępne dla ruchu prawo i lewo stronnego. Samochód był oferowany z napędem na przednie koła lub na wszystkie cztery. Jeśli chodzi o awaryjność, to można było tym modelem jeździć wiele lat bez większych usterek. Jednak dziś, już ponad 30 lat od produkcji mogą pojawiać się problemy z silnikiem i układem napędowym. Podobnie może być z każdą częścią, która już odmawia posłuszeństwa. Są jednak wersje bardzo zadbane, które dziś wyglądają jak nowe, lecz za taki egzemplarz trzeba zapłacić trochę więcej. Moim zdaniem peugeot jest świetną marką i mimo wszystko bardzo wytrzymałą. Nie wierzę, aby współczesne auta przetrwały 35 lat w dobrym stanie i były przez cały czas użytkowane. Peugeot 405 może być idealnym prezentem dla młodego kierowcy, który rozpoczyna swoją przygodę za kierownicą. Auto może nie ma najnowszych technologii, które pomagają prowadzić samochód, ale mimo to jest świetny.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...