Peugeot 407

Pamiętacie film „Taxi”? To właśnie w produkcjach z tej serii główną rolę zawsze grały modele klasy średniej z gamy Peugeota. Tym razem pod lupę weźmiemy auto, które zagrało w czwartej części filmu „Taxi”, czyli Peugeota 407.

W porównaniu z dosyć zachowawczo zaprojektowanym poprzednikiem, Peugeot 407 jest samochodem pełnym wigoru i bezpośredniości. Wystarczy spojrzeć na wysunięty do dołu przód, który natychmiast przywodzi na myśl bezczelnie uśmiechniętą twarz. Z jakiegoś jednak powodu tył auta, zarówno w wersji liftback, jak i w wersji bardziej uniwersalnej, tj. kombi, wciąż wygląda raczej dosyć konserwatywnie.
Jednak zostawiając dywagacje designersko-stylistyczne na boku trzeba przyznać, że nisko zawieszony przód to źródło kłopotów. Nie tylko bardzo łatwo urwać zderzak, lecz także zniszczyć komputer zawierający sterownik silnika samochodu, znany jako BSI. Ten właśnie moduł umieszczony jest w okolicach przedniego zderzaka Peugeota, co sprawia, że jego uszkodzenie to kwestia czasu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...