Peugeot Partner/Citroen Berlingo

W roku 1997 miała miejsce prawdziwa inwazja francuskich producentów na europejskie rynki. Tym razem, znani z innowacyjnych rozwiązań Francuzi postanowili zaatakować segment aut osobowo-dostawczych.

Z perspektywy czasu okazuje się, że decyzja o zainstnieniu w klasie aut dostawczych była jak najbardziej trafna. Popularność duetu Partner/Berlingo zaskoczyła chyba same władze koncernu PSA (Peugeot/Citroen). Dość powiedzieć, że auta pod tymi nazwami produkowane są do dnia dzisiejszego, co stanowi nie lada rzadkość w czasach, gdy zmiany nazwy następują średnio co trzy, cztery lata.

Na pewno jednym z czynników, jakie przyczyniły się do popularności francuskiego duetu była wielość wersji nadwoziowych. Klienci mieli do wyboru zarówno praktycznego kombivana, jak i wersje dostawcze, które spełniały niemal wszystkie oczekiwania: dostępne były na przykład warianty z chłodnią. To dobra wiadomość dla przedsiębiorców, bowiem nie będzie potrzeby przerabiania auta.

Co do usterkowości, jedną z bolączek francuskiego duetu jest nietrwała tylna belka. Na szczęście regeneracja nie jest droga (ok. 800 PLN).

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. nepotyzm w mesko
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...