Polacy jeżdżą wolniej – to już fakt

Policja ujawniła wyniki kontroli po wprowadzeniu nowych, bardziej rygorystycznych przepisów, które pozwalają na natychmiastowe zatrzymanie prawa jazdy przez policję, mimo iż może to utrudnić danej osobie wykonywanie zawodu. Zakładając oczywiście, że osoba ta przekroczyła prędkość w terenie zabudowanym o 50 km/h. Jak widać z przedstawionych statystyk, widać poprawę, jest ona jednak jeszcze większa, gdy zestawimy dane z 2013 roku, w którym ilość wypadków zmniejszyła się niemal aż o połowę. Należy jednak zauważyć, że wpływ na to mogły mieć dodatkowe, nowo wyremontowane odcinki dróg. Sukces policja ogłosiła już zaledwie po trzech tygodniach od wprowadzenia nowych przepisów, widać więc skalę w jakiej oddziaływają one na kierowców, zmuszając ich do respektowania przepisów i ograniczeń. Dodatkowo warto odnotować, iż na drogach coraz rzadziej spotkać możemy pijanych kierowców, co jest niewątpliwie sukcesem. Jak widać, polscy kierowcy są w stanie szybko przyswoić nowe przepisy. Pojawia się jednak głos sprzeciwu, aby zamiast zwiększania kar, zacząć inwestować w nowe drogi, gdyż obecny stan dróg jest bardzo zły i to on wpływa na ilość wypadków i ofiar śmiertelnych.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. części bmw x5 gdańsk
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...