Powrót Fiskera

Kilka lat temu firma odpowiedzialna za produkcję osobowych – sportowych limuzyn zniknął z rynku, co spowodowane było ich kłopotami finansowymi. Zaledwie kilka dni temu, koncern poinformował o swoim wielkim powrocie z nowym modelem samochodu. Podejrzewano że produkcja samochodów będzie odbywać się w Chinach, jednak okazuje się że produkcja pozostanie na terenie Stanów Zjednoczonych, a dokładniej Kalifornii. Decyzja ta została podjęta pod wpływem tego, iż głównym rynkiem zbytu, będzie rodzimy rynek. O powrocie firmy mówiono już kilka miesięcy wcześniej, jednak nie brano tego na poważnie, gdyż firma była w poważnych tarapatach finansowych. Produkcja samochodów na terenie USA, pozwoli na ograniczenie kosztów związanych z transportem oraz zapewnieniem odpowiedniej infrastruktury. Jest jeszcze wiele niejasności, nie wiadomo czy firma zachowa nazwę Fisker, oraz czy pierwsze modele auta trafią do sprzedaży – jak zapewnia producent – w przyszłym roku.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. maszyny drogowe Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. http://najlepsze-wagi-na-swiecie.pl Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. przewóz osób holandia
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...