Powrót rajdu terenowego do stolicy

Kilka lat temu, odbyły się ostatnie zawody o randze mistrzostw Polski, które klasyfikowane zostały jako rajdy terenowe. Dokładniej odbyły się one w 2008 roku i były to ostatnie z rajdów, kibice długo wyczekiwali tej chwili, już 10 lipca w Centum Olimpijskim w Warszawie, rozegrane zostaną tegoroczne zawody w edycji Polskiego Safari. Udział wezmą w nich zarówno samochody terenowe, motocykle, oraz quady. Pierwsze wyścigi odbywać będą się o 17:30, jednak jak mówi organizator, lepiej stawić się wcześniej, gdyż spodziewana jest bardzo duża frekwencja na zawodach. Równie dużej spodziewaj się wśród zawodników, mimo wakacyjnej pory i trwających innych zawodów o zbliżonej randze. Kolejne dni to już tylko wyścigi i niesamowita zabawa dla wszystkich miłośników wyścigów terenowych. Dla kibiców zostały wyznaczone specjalne stanowiska, na wyścigi zabrać można również dzieci, gdyż i dla nich znajdą się atrakcję. Trasa obejmować ma 47,52 km, a plan zakłada trzykrotne pokonanie trasy.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...