Poznaliśmy cenę nowej Toyoty

Jakiś czas temu wszyscy wyczekiwali na wycenę nowego samochodu z pod szyldu Toyoty. W końcu przedstawiona została wycena dla jednego z modeli. Mowa tutaj o modelu Avensis. Według obecnych informacji, cena rozpoczynać będzie się od kwoty 86 900 zł. Jest to cena za podstawową wersje, a zawierać będzie ona 7 poduszek powietrznych, radio z odtwarzaczem CD i złączem USB, klimatyzację z elektronicznym panelem sterowania, system ułatwiający ruszanie pod wzniesienia, a do tego światła do jazdy dziennej LED i multifunkcyjną kierownicę. Jednostką napędzającą opisywany model jest silnik benzynowy 1.6 Valvematic o mocy 132 KM. Według założeń polskiego oddziału Toyoty, na rynku polskim, największą popularnością cieszyć się mają wersje Premium z takimi pakietami jak Style czy Executive. Jak sami jednak podkreślają, są to wyłącznie specyfikacje, a na celu mają trafienie do jak największej liczby zainteresowanych, zapewniając przy tym wysoki standard zadowolenia.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...