Refleks kursanta, uratował mu życie

Niemal ciągłej zmianie ulegają przepisy i zasady dla kursantów chcących nabyć uprawienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Nie tak dawno, podczas jednego z egzaminów prawie doszło do tragedii, na szczęście udało się uniknąć wypadku, dzięki refleksowi kursanta. W trakcie trwania egzaminu na prawo jazdy, kursant zdający egzamin na kategorię A, zachowując zasadę ograniczonego zaufania dla innych uczestników nie uległ staranowaniu przez nadjeżdżający z przeciwka samochód. W trakcie przejeżdżania przez skrzyżowanie, nie co zwolnił by upewnić się czy możliwy jest przejazd przez skrzyżowanie, w tym samym momencie, skrzyżowanie przeciął nadjeżdżający z przeciwka samochód dostawczy, który wymusił na kursancie pierwszeństwo. Wszystko to uchwyciła kamera samochodowa, która zamontowana była w pojeździe prowadzonym przez egzaminatora. Trwa już ustalanie kierowcy tego właśnie pojazdu, ustalono już firmę do której należał.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. używane renault twingo Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. garaze uzywane
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...