Renault Clio

Gdy ten model wchodził na rynek, był reklamowany jako auto prosto z raju. Czy naprawdę właściciele małej „renówki” mogą poczuć się wyróżnieni?

 

Cóż, jednym z wyznaczników sukcesu tego auta jest fakt, iż od ponad 20 lat znajduje się na rynku pod niezmienioną nazwą. Właściwie takie praktyki są już coraz rzadsze, a zmiany nazw to jedna z najczęściej stosowanych technik marketingowych wśród koncernów samochodowych.

 

Piętą achillesową „muzy” jest kiepska jakość wykonania. Co i rusz zdarzają się awarie jakiegoś elementu elektronicznego. Codziennością jest podróżowanie z zapalonymi lampkami check engine lub innymi, informującymi o rzekomej awarii któregoś z układów. Co ciekawe, wielokrotnie zdarza się, że te problemy to jedynie efekt przetartych kabli. Z drugiej jednak strony, auto zapewnia całkiem spory komfort pasażerom. Fotele, mimo lat, są bardzo wygodne, a bogate wyposażenie wielu wersji (rzecz niespotykana u konkurencji), pozwala czuć się jak w aucie wyższej klasy.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. http://wagirolnicze.pl
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...