Renault Kangoo

Francuski „kangur” to jeden z pierwszych dostawczaków, który oprócz walorów przewozowych oferował całkiem interesujący design. W chwili debiutu, samochód zadziwiał – do tej pory w klasie aut służących do przewozu towarów, Kangoo było jednym z pierwszych w których przód nie przypominał linijki. Wygląd tego samochodu okazał się jednak kluczem do jego sukcesu – przez lata był to jeden z najpopularniejszych samochodów dostawczych w całej Europie.

Jednym z niewątpliwych atutów „kangura” jest wyjątkowa uniwersalność. Auto dostępne było w wielu wersjach nadwoziowych – od typowych bagażówek, po rodzinne kombivany. We wnętrzu jest też mnóstwo schowków, dzięki czemu auto jest bardzo przyjazne dla przedsiębiorcy, bowiem jest gdzie schować faktury czy narzędzia.

Szybko jednak okazało się, że rzeczywistość nie jest tak różowa. Francuskie auto od lat okupuje ostatnie miejsca w rankingach niezawodności. Można się zżymać, że usterki w większości wypadków dotyczą mało istotnych elementów elektryki, niemniej jednak trzeba przyznać, że eksploatacja takiego auta potrafi być problematyczna. Ponadto, w silnikach diesla montowanych w wersji po 2006 wielokrotnie dochodziło do obrócenia panewek, a w konsekwencji, do zatarcia jednostki.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. chirurgiczne usuwanie ósemek
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...