Renault Laguna II

Krótko po debiucie auto zyskało niechlubny przydomek „królowej lawet”. Czy naprawdę Renault średniej klasy jest aż tak kiepsko wykonane?

Trzeba uczciwie przyznać, że auto miało kiepski start. To znaczy, pierwsze egzemplarze naprawdę nafaszerowane elektroniką psuły się na potęgę. Pikanterii historii dodawał fakt, że większość serwisów nie do końca wiedziała, co z tym fantem zrobić.

Jednak warto podkreślić, że Laguna ma też swoje zalety. Dzięki tej kiepskiej opinii możemy łatwo kupić kilkuletnie auto klasy średniej w cenie Fiata Pandy z podobnego rocznika. W zamian otrzymamy bogato wyposażony samochód, który komfortem bije na głowę większość konkurencji.

Silniki – większość benzyniaków, oprócz 2.0 IDE (bezpośredni wtrysk), jest godna polecenia. Unikajmy za to diesla 2.2 DCI, który oprócz słynnych już problemów z panewkami miał też problemy z wtryskiwaczami oraz z korbowodami przebijającymi przez blok silnika. Warunkowo można polecić 1.9 DCI, lecz warto zwrócić uwagę na stan turbosprężarki.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. www.autoholowanie24h-szczecin.pl/samochod-zastepczy.html Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. http://polskie-wagi.pl/serwi-i-naprawa-wag/stawiaj-na-atestowane-produkty
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...