Renault Megane I

Renault Megane I generacja to świetne auto dla przeciętnego polaka, którego interesuje dojazd samochodem do pracy bez większych przyjemności z jazdy. Produkcja auta odbywała się w latach 1995-2002. W aucie nie znajdziemy nowoczesnych zastosowań, które pomagają kierowcy i dbają o bezpieczeństwo, ale mimo tego jest to bardzo dobre auto. Jeśli chodzi o awaryjność tego modelu, to jest z tym w miarę dobrze, a ewentualne części, które trzeba wymienić nie są zbyt drogie. Jak na auto sprzed wielu lat, wygląda ono bardzo atrakcyjnie i sportowo. W 1999 roku został przeprowadzony faceliftng Mégane, gdzie zmieniono nadwozie i wnętrze oraz dołożono jak na ten czas ciekawsze rzeczy w wyposażeniu. Przyspieszenie Megane w zależności od wersji prezentuje się dość słabo, ale nie można spodziewać się cudów po aucie za kilka tysięcy złotych. Tak na przykład w wersji 1,6 do pierwszej setki potrzebujemy 13 sekund, a w wersji 2.0 Aut. już tylko 11 sekund. Wnętrze jest proste i może się nie podobać każdemu, gdyż nie ma tam wielu bajerów. Miejsca jest dość mało, ale nie można również zbytnio narzekać.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...