Renault Scenic

Patrząc na ilość ogłoszeń o sprzedaży vanów na polskim rynku, Renault Scenic to bardzo popularny samochód. Czy naprawdę warto nim się interesować?
Auto pojawiło się na rynku w 1996 i z miejsca podbiło serca klientów na całym świecie. Scenic przekonywał do siebie przede wszystkim niespotykaną w tamtym czasie praktycznością. Wnętrze można było konfigurować niemal dosłownie dowolnie. Coś, co dzisiaj jest standardem, w tamtym
czasie było zupełnym novum. Niestety, z biegiem czasu okazało się, że Scenica trapi wiele problemów. Co prawda większość z nich to niegroźne awarie elektroniki, lecz potrafią one zakłócić eksploatację.
Jaki silnik wybrać? Z eksploatacyjnego punktu widzenia, w ogólnym rozrachunku, lepiej wybrać którąś z wersji benzynowych. De facto, benzyny Renault, oprócz psujących się cewek, nie mają większych problemów. Niestety, w dieslach codziennością są awarie wtryskiwaczy, obracające się panewki, lub przedwczesne zużycie turbiny.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...