Renault Twingo

Auto które przebojem wdarło się do klasy małych samochodów narobiło sporego szumu w 1993. Stało się tak głównie za sprawą faktu, iż Twingo było jedynym w swoim rodzaju samochodem. Żaden producent nie zdecydował się na produkcję vana w klasie małych aut.

Być może ten wstęp brzmi dziwnie, jednak Twingo naprawdę jest vanem! Przynajmniej jeśli chodzi o pierwszą generację. Obecnie te sympatyczne auta powoli odchodzą w zapomnienie. Generacja Twingo jaka w tej chwili sprzedawana jest w salonach Renault to już tak naprawdę zwykły mieszczuch. My jednak skupimy się na pierwszej generacji tego samochodu.

Czy warto dziś kupić Twingo? Cóż, mimo ponaddwudziestoletniego stażu na rynku Twingo wciąż jest nietuzinkowe. Problemem jednak jest jego awaryjność. Ciągłe usterki elektroniki oraz kiepska jakość wykonania sprawiają, że ciężko polecić Twingo jako pewny zakup. Dodatkowo, eksploatację utrudnia wszechobecna rdza.

Jeśli chodzi o jednostki napędowe to do wyboru mamy wyłącznie silniki benzynowe. W zasadzie najlepiej wybrać wersję 1.2, która stosowana była w wielu modelach Renault. Jej jedyną bolączką są cewki zapłonowe, które trzeba regularnie wymieniać.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...