Ryżowe opony

Zapotrzebowanie na ogumienie dla samochodów, oraz innych pojazdów stale rośnie, tak samo jak wzrasta ilość samochodów pojawiających się na drogach. Jednak zapotrzebowanie to również wzrasta przez większą ilość innych pojazdów, w tym, maszyn rolniczych, samolotów i innych. Co jednak ma to wspólnego z ryżem? Obecnie istnieje problem z utylizacją łusek ryżowych, wydaje się to być już problemem przeszłości, a to za sprawą Goodyear, firma planuje jeszcze tego roku, wypuszczenie na rynek opon, które bazowały będą na krzemionce z popiołu, powstającego z wcześniej wspomnianych łusek ryżowych. Pozwoli to jednocześnie na częściowe rozwiązanie problemu związanego z utylizacją łusek ryżowych, ale również na zmniejszenie się cen ogumienia. Jak na razie opony trafią na rynek chiński. Jest to jednak tylko chwilowe rozwiązanie, planowane jest wdrożenie ów planu na rynku globalnym.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. używane bmw x6 gdańsk
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...