Saab 9-5

Zakup auta ze Szwecji zawsze był jednym z lepszych sposobów dla non-konformistów na wyrażenie się. Jednak czy ta zasada dalej się sprawdza? Ostatecznie marka już nie istnieje.
Saab-y, jak mało które auta, idealnie pozwalają na posiadanie doskonale wyglądającego samochodu (profil auta przypomina nieco samolot – nic dziwnego, Saab produkował kiedyś te maszyny), z bardzo bogatym wyposażeniem za niską cenę. Gdzie zatem tkwi haczyk? Cóż, niska cena początkowa zdecydowanie zachęca, choć pamiętajcie, że niektóre wersje samochodu z krainy Wikingów potrafią być dokuczliwe w eksploatacji.

Powyższe stwierdzenie dotyczy szczególnie diesla  o pojemności 3.0. Co prawda zapewnia doskonałe wrażenia z jazdy oraz aksamitny dźwięk, lecz w przypadku awarii generuje niesamowite koszty. Problemem jest zbyt mała miska olejowa, która nie zapewnia dostatecznego smarowania silnikowi, co prowadzi do zatarcia. Warto jednak zdecydować się na wersję 1.9 CDTI lub na benzyniaka o oznaczeniu 2.3T (wersja zawierająca turbo).

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. szycie pokrowców samochodowych warszawa
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...