Simson

Simson to motocykl, który zyskał dużą popularność, zarówno w Niemczech, jak i Polsce, dlatego, że posiada mocne silniki, które praktycznie są bezawaryjne. Na początku swego istnienia Simson kojarzony był głównie jako solidny motorower, na którym można było pojeździć dosłownie wszędzie. Simson S51 to model, który okazał się bardzo popularny i często kupowany szczególnie przez młodych chłopców, dla których był spełnieniem dziecięcych marzeń i pasji motoryzacyjnych. Pojazd produkowany był od samego początku w Niemczech w bardzo dużych ilościach, skąd wypłynął na szerszy rynek. Współcześnie nawet można spotkać wiele wersji tychże motocykli, które w ogóle się nie zestarzały i przyciągają nie tylko zwolenników retro motoryzacji, ale także motocyklistów, którzy chcą kupić dla siebie tani i niezawodny motocykl. Obecnie dużo starszych panów jeździ tego rodzaju motocyklami. Produkcja tychże wspaniałych motocykli została wstrzymana Jesienią 2002 roku i wtedy wypłynęły ostatnie pojazdy na taśmę produkcyjną. Charakterystyczny silnik w zielonej obudowie blachy, to typowy wizerunek tego profesjonalnego motocyklu. Dużą zaletą tego motoroweru był jego brak awaryjności i duże osiągi, jak i parametry, które przewyższały zdecydowanie konkurencję.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...