Skoda Praktik

Miłość Polaków do Skody trwa już od kilku lat. Jednak z jakiegoś powodu, nasi rodacy zdecydowanie wolą auta dostawcze spod znaku VW. Sprawdźmy jednak, czy warto zainteresować się niewielkim dostawczakiem ze stajni Skody.

Opracowana na bazie popularnego Roomstera Skoda Praktik to w krótkiej linii następca Skody Pickup, czyli małego dostawczaka opartego na podzespołach Felicii. Samochód ma dość pokaźną przestrzeń bagażową – za siedzeniami mieści się aż 1783l ładunku, co sprawia, że jest on dobrym wyborem dla drobnych przedsiębiorców. Jednak problemem dla niektórych może być fakt, iż Praktik dostępny jest wyłącznie jako pickup – nie ma wersji osobowej (chyba że jako taką uznamy Roomstera).

Jeśli chodzi o silniki, to niestety nie mamy zbyt dobrych wieści. Właściwie żadna z jednostek nie gwarantuje bezproblemowej eksploatacji przez wiele lat. Dla przykładu, 1.4 TDI znany jest z problemów z pompą olejową, a na dodatek ma bardzo nieprzyjemny dla ucha dźwięk. Jeśli chodzi o benzyniaki, to w przypadku 1.2 TSI istnieje ryzyko wytarcia się wałka rozrządu, co zmusza do kosztownego remontu silnika.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. http://wypozyczalniagdansk.net.pl/home.html
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...