Straż graniczna otrzyma nowe samochody

Często straż graniczna, jest przez nas zapominaną jednostką i niedocenianą. Dlatego dziś skupimy się właśnie na tej służbie mundurowej. Ale przejdźmy do meritum. Kilka dni temu, do jednego z oddziałów trafiły nowe samochody terenowe, dokładniej mowa tutaj o Mitsubishi Pajero, pojazdy te są konstrukcjami, które blisko dwunastokrotnie zwyciężyły w wyścigach rajdu Dakar, to jedne z najlepszych pojazdów, sprawdzające się w każdych warunkach. Jednostki otrzymają 74 takie egzemplarze, które mają ułatwić im codzienną pracę i kontrolę granic. Jednostką napędową jest układ wtryskowy Common Rail o pojemności 3.2, pozwalającym na osiągniecie 200 KM. Dodatkowo samochody te, specjalnie dla straży granicznej wyposażone zostały w wyciągarki o blisko 4,5 tonach uciągu, oponach mających sprawdzić się nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych i terenowych. Pojazdy dostaną jednostki które działają w najtrudniejszych warunkach, a dokładniej mowa tutaj o jednostkach podlaskich, nadbużańskich, bieszczadzkim i innych graniczących z wschodnią częścią Europy.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...