Stunt

To co motocykliści lubią najbardziej to wyciśnięcie z maszyny wszystkiego co się da, zabawienie się na nim i pokazanie tego innym. Pierwszą sztuczką jakiej się wszyscy uczą jest postawienie motocykla na jedno koło, czyli tzw. stunt. Wygląda to bardzo efektowne, lecz aby to wykonać trzeba trochę poćwiczyć. Zależy również od mocy i wagi motocykla, czy będzie to łatwe do wykonania czy nie. Ważnym aspektem jest również środek ciężkości i długość motocykla. Aby wykonać ten bajer dobrze trzeba się do tego dobrze przygotować. Za pierwszym razem możemy poczuć strach iż podnieśliśmy przód za wysoko. Musimy mieć odpowiednią moc i odchylić się do tył. Robimy to raczej na jedynce, gdyż jest największe przyspieszenie i jest najłatwiej. Puszczamy gaz i potem gwałtownie odkręcamy manetkę gazu podnosząc przód do góry. Potem trzeba regulować wysokość przodu poprzez dodawanie gazu i odpuszczanie. Przy mocnych maszynach wcale nie trzeba dawać całego gazu, aby przód poszedł do góry, jedynie ważne, aby były już dość wysokie obroty. Nie chcemy przecież zjechać silnika, tylko koło postawić, więc wystarczy z wyczuciem, ale gwałtownie i pewnie dodać gazu. Metodą prób i błędów każdy powinien być w stanie się tego nauczyć. Jedynie trzeba mieć do tego odwagę, ale również rozsądek. Drugą opcją jest regulacja sprzęgłem, zamiast dodawania i odejmowania gazu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. loty z holandii do poznania Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. auta gastronomiczne z niemiec
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...