Subaru Impreza

Kultowy model lat 90. Auto, którym jeździli najlepsi rajdowcy, w tym polski kierowca, Krzysztof Hołowczyc. Niestety, z jakiegoś powodu ostatnia generacja tego samochodu przypomina bardziej Toyotę Corollę lub Kię Cee’d, niż auto, które zdobywało laury na rajdowych trasach.

Subaru Impreza to samochód, który jest stworzony by cieszyć. Co prawda, warto zaznaczyć, że w przeciwieństwie do wielu aut sportowych Impreza może być z łatwością używana na co dzień. Poprzednie generacje były sedanami lub nawet kombi, więc jeśli ktoś lubi sportowe emocje podczas odwożenia dzieci do przedszkola, to Subaru Impreza jest dla niego. A co ciekawe, w ofercie na Europę przez długi czas znajdowała się „ugrzeczniona” wersja o pojemności 1.6 i mocy sięgającej niewiele ponad 100 koni mechanicznych.

Jeśli chodzi o awaryjność, to dużo zależy od sposobu traktowania. Auta tej marki generalnie są niezawodne, lecz ostre traktowanie może im zaszkodzić. Szczególnie uwidacznia się to w przypadku wersji 2.5 WRX, gdzie często dochodzi do pęknięcia uszczelki pod głowicą.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...