Suzuki GSX-R 1000

Jednym z najbardziej kochanym monocyklów jest japońskie Suzuki GSX-R 1000. Jest to bestia, która jest produkowana od 2001 i dzięki swoim osiągom, cenie , dobrej pozycji za kierownicą oraz niesamowitemu wyglądowi, który przyciąga oko obserwatorów jest na naszych drogach bardzo popularna osiągając wiele pozytywnych opinii w plebiscytach i na forach internetowych.  Jazda tym motocyklem jest niezwykle ekscytująca i szybka. Jak na litrówkę przystało do setki potrzeba jedynie coś koło 3 sekund, a prędkość maksymalna prawie 300km/h. Nowy egzemplarz tego potwora można dostać już za niecałe 60 tys. złotych. Moim zdaniem warto wydać taką kwotę, gdyż będzie to inwestycja najbardziej udana i dzięki niej poczuje się, że życie jest piękne. Jest to również motocykl dla wysokich motocyklistów, którzy nie zawsze czują się wygodnie na sportowych motocyklach. Jednak w tym przypadku będzie im w miarę wygodnie, gdyż jest dużo miejsca i każdy powinien znaleźć sobie odpowiednią pozycję za przednią szybką Suzuki. Najnowsze modele posiadają 185KM  i coś ponad 200 kg wagi co jest bardzo dobrym wynikiem, biorąc pod uwagę współczynnik masy do wagi. Szerokość do około 70cm a długość około 2 metrów. Silnik jest  4-suwowy, 4-cylindrowy, rzędowy, chłodzony cieczą, a skrzynia biegów 6 stopniowa i manualna. Biegi wchodzą bardzo płynnie, bez stuków i szarpnięć. Jest to dobry motocykl do dojazdów do szkoły, pracy jak i wyczynowej jazdy, ekstremalnej. Można również próbować na nim robić tricki.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. Zakład tworzyw sztucznych Florimex
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...