Suzuki Kizashi

Marka Suzuki niekoniecznie kojarzy się z autami klasy średniej. Fakt faktem, większość osób słysząc tę nazwę myśli raczej o motocyklach lub niewielkich autach miejskich. Jednym ze skojarzeń może być też dzielna Vitara – auto, które jest w stanie pokonać każdy teren. Ale co ma Suzuki do powiedzenia w klasie zajętej przez VW Passata i spółkę?

Cóż, inżynierom Suzuki widocznie przyświecała nieco inna idea. Kizashi jest sedanem, którego ciężko przyrównać do jakiegokolwiek innego modelu w gamie tego producenta. Prawda jest taka, że Suzuki raczej nigdy takich aut nie robiło!

Z zewnątrz auto przypomina nieco chińskie modele, które powoli zdobywają popularność na Starym Kontynencie. Te same linie, przypominające skośne oczy oraz podobne przetłoczenia. Z kolei w środku panuje konserwatyzm – deska rozdzielcza jest bardzo podobna do tej, którą znamy choćby z Grand Vitary.

Jeśli chodzi o silniki to nie ma zbyt dużego wyboru. W ofercie znajduje się benzyniak o pojemności 2.4. Mimo całkiem pokaźnej, jak na europejskie standardy, pojemności, nie można sobie zbyt wiele obiecywać po jego osiągach. Auto wprawdzie całkiem poprawnie się rozpędza, lecz na tym koniec.

Usterki? Cóż, ciężko stwierdzić jakiekolwiek typowe usterki, bowiem Kizashi występuje w śladowych ilościach na rynku.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. używane bmw 6 śląsk
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...