Suzuki Wagon R+

Pokrewieństwo z produkowanym w Polsce Oplem Agila to duży atut miejskiego Suzuki. Jednak czy warto je kupić?
Wiele osób do Suzuki zniechęca jego pudełkowaty wygląd. Niestety, w polskich realiach jazda takim autem może być niebezpieczna – wyobraźcie sobie na przykład wymijanie ciężarówki podczas wiatru. Lekki podmuch wiatru będzie bardzo kołysał karoserią „japończyka”.

Z drugiej jednak strony taki design to sposób na poprawę praktyczności wnętrza. Tak naprawdę, mimo niewielkich wymiarów Suzuki może pomieścić zarówno wysokie osoby jak całkiem sporo (jak na auto tego segmentu), bagaży.

Pewnym utrudnieniem przy eksploatacji Suzuki mogą być drogie części. Wprawdzie w większości przypadków pasują te stosowane w Oplu Agila, niemniej jednak zdarzają się elementy dedykowane dla japońskiego auta. Z typowych usterek warto wymienić problemy z alternatorem – nasilają się one po przejechaniu 100 tys km.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...