Toyota Avensis I

Następca legendarnej już Cariny to dobry wybór dla osób szukających prawdziwie niezawodnego samochodu. I to przy zaakceptowaniu faktu, że ten model Toyoty wygląda naprawdę nijako.

Auto zadebiutowało w 1997 w trzech wersjach nadwoziowych. Do dziś można znaleźć przykłady egzemplarzy, których właściciele dokonali zakupu w latach 90 i do tej pory nadal poruszają się swoimi Toyotami. Nie ma się czemu dziwić – auto praktycznie nie ma poważniejszych awarii, szczególnie w wersjach benzynowych. Jednak jednym z warunków sprawnego przemieszczania się Toyotą Avensis jest dbalość o odpowiedni serwis. A ten, w przypadku Avensis, potrafi kosztować. Oprócz tego, silniki Toyoty nie lubią zbytnio instalacji LPG. Jeśli już zdecydujemy się na auto z zamontowaną instalacją, warto regularnie przeprowadzać regulację luzów zaworowych.
A diesle? Produkowany do 2001 diesel 2.0 TD to jednostka, którą pokonać może jedynie upływ czasu. Z kolei jednostka 2.0 D4D nieco zniechęca do siebie wysokimi kosztami napraw. Wtryskiwacze czy turbina są w tym samochodzie horrendalnie drogie, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę wartość auta w tej chwili.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...