Toyota Aygo

W momencie debiutu na rynku pojawiły się trzy auta wyglądające jak Aygo: był to Citroen C1 oraz Peugeot 107. Wszystkie te samochody produkowane są w czeskiej fabryce, w miejscowości Kolin.

Auto, dzięki naprawdę niewielkim rozmiarom, idealnie sprawdzi się w mieście. Jest to bardzo dobry wybór dla par, które nie planują jeszcze dzieci – miejsca w środku jest akurat „w sam raz” dla dwóch osób. Przy okazji, można złożyć tylne siedzenia, dzięki czemu będziemy w stanie zmieścić tygodniowe zakupy w Aygo.

Samochód jest prawie bezawaryjny, jak zresztą na Toyotę przystało. Jedyne problemy jakie mogą się pojawić to korozja – „ruda” pojawia się na progach oraz na tłumiku. Na szczęście nadwozie, o ile nie było naprawiane po wypadku, raczej nie rdzewieje.
Jaki motor wybrać? W przypadku tak niewielkiego auta różnice między spalaniem wersji benzynowej oraz wersji wysokoprężnej są na tyle niewielkie, że niekoniecznie opłaca się płacić większą cenę za diesla. Dodatkowo, silnik wysokoprężny może mieć problemy z układem wtrysku paliwa, co może generować dość spore koszty.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...