Toyota Corolla Verso

Moda na budowanie minivanów opartych na autach kompaktowych rozpoczęła się pod koniec lat 90. Inżynierowie Toyoty nieco przespali ten moment i pierwsze auto tego typu pojawiło się dopiero na początku XXI wieku.

Czy warto kupić vana Toyoty? Cóż, jeśli zależy nam na niezawodności samochodów z kraju kwitnącej wiśni, a Toyota Corolla kombi ma zbyt mały bagażnik, to zdecydowanie warto. Dodatkowo, Verso może zabrać na pokład 7 osób – każda wersja miała dodatkowy rząd siedzeń, jaki można zamontować w bagażniku.

Jaki silnik? Cóż, rodzinne auto to większość osób pomyśli pewnie o dieslu. Cóż, wysokoprężna jednostka 2.0 D4D oferuje całkiem przyzwoite osiągi (około 10 s do „setki”) przy zachowaniu niskiego zużycia paliwa. Problem jednak jest inny, a są nim koszty napraw. Remont wtryskiwaczy kosztować może kilka tysięcy złotych. Dodatkowo, dochodzi koło dwumasowe, które również kosztuje nieco ponad 3 tysiące złotych.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...