Toyota Hiace

Ten model to raczej rzadki widok w Polsce. Być może jednym z powodów jest fakt, że przez długi czas auto nie było dostępne w oficjalnej sieci dilerskiej w naszym kraju, a gdy już w końcu pojawiło się w salonach, do zakupu zniechęcała wysoka, w porównaniu z konkurencją, cena. Po części była to wina ceł, jakie nakładane były na auta importowane z Japonii.

We wnętrzu ta Toyota to typowy „japończyk”. Pełno jest plastiku, który jest raczej średniej jakości, a tablica rozdzielcza przypomina raczej motocykl niż samochód. Dodatkowo, jak w większości aut japońskich, tak i tutaj mamy regulację nawiewu za pomocą suwaków. Trochę anachroniczne rozwiązanie…Fotele, jak na europejskie standardy, niestety nie są zbyt wygodne – skrojone są raczej na wzrost przeciętnego mieszkańca kraju Kwitnącej Wiśni.

Awaryjność? Jak na japoński samochód przystało, Hiace raczej nie powinno zaskakiwać swojego właściciela niespodziewanymi usterkami. Szczególnie polecamy jednostkę 2.4 TD, która jest typowym silnikiem wysokoprężnym starej daty – brak tu elementów, jakie mogłbyby znacznie podnieść koszty eksploatacji (takich jak koło 2masowe czy wrażliwe wtryskiwacze).

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...