Toyota MR2

W polskich warunkach jest to dosyć rzadkie auto. Być może jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest fakt, że tego typu samochody po prostu kiepsko sprawdzają się w naszym klimacie.

Trzeba niestety przyznać, że w kwestii jakości wykończenia, Toyota została daleko w tyle za konkurencją. Faktura plastików jest dosyć kiepska, a po paru latach eksploatacji wyglądają one naprawdę źle. Dodatkowo często słychać jakieś skrzypienia i stuki.

Dla wielu osób problematyczny może być fakt, że we wnętrzu jest dosyć głośno. Dzieje się tak za sprawą tego, że jednostka napędowa umieszczona jest bezpośrednio za plecami kierowcy i pasażera. Jednak czy ktoś by się tym przejmował w aucie sportowym?

Jednak ogólna jakość auta jest warta pochwały. Jak na Toyotę przystało, MR2 nie trapią żadne poważne problemy.

Na rynku europejskim dostępne są mało mocne jednostki – maksymalnie rozwijające 154 KM. W Japonii, czyli ojczyźnie auta, był to podstawowy wariant. Nieco ciekawsze silniki mogą się znaleźć w wersjach sprowadzanych z USA – tam silniki miały nawet około 200 KM.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...