Toyota Picnic

Ten mało popularny w naszym kraju minivan to całkiem ciekawa propozycja w segmencie aut rodzinnych z lat 90. W zasadzie Picnica można nabyć za niewielką cenę w porównaniu do innych vanów.

W środku minivan Toyoty niczym nie różni się od swojej konkurencji. Znajduje się tam pięc miejsc oraz całkiem spora liczba schowków. Jeśli chodzi o design, to z pewnością przypadnie on do gustu osobom lubującym się w prostych rozwiązaniach. W kokpicie brak jest jakichkolwiek fajerwerków stylistycznych, a wszystkie przełączniki znajdują się dokładnie tam, gdzie ich oczekujemy. Gratką dla fanów japońskich aut są z pewnością suwaki do regulacji nawiewu.

Jeśli chodzi o eksploatację, Picnic raczej nie powinien sprawiać większych problemów. Jednak fakt faktem, że znalezienie części blacharskich może być wyzwaniem.

Jaką wersję kupić? W ofercie znajdują się dwa benzyniaki, o pojemnościach 1.8 i 2.0 oraz diesel 2.2. Ze względu na ogólne wyeksploatowanie polecamy raczej warianty benzynowe (do nich też łatwiej znalezc częsci ze względu na pokrewieństwo z innymi modelami).

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. nadwozie golf 3 Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. www.tacho-kontrol.pl/loi-macron-rozliczanie-placy-minimalnej-na-terenie-francji Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. wypożyczalnia fotelików samochodowych warszawa
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...