Toyota Yaris TS

Popularna Toyota to nadzwyczaj przyjazne w eksploatacji auto. Mały mieszczuch jest praktycznie bezawaryjny, a jego wnętrze jest zaskakująco praktyczne. Jednak Yaris stał się tak popularnym samochodem, że w zasadzie totalnie nie wyróżnia się z tłumu i nie wywołuje żadnych emocji. Zresztą, auta tej marki nigdy nie były specjalnie wyrafinowane jeśli chodzi o design.

Zupełnym przeciwieństwem typowego Yarisa jest jego wersja sportowa, oznaczana jako TS. Z zewnątrz niewiele różni się od standardowego wariantu, ma jedynie nieco bardziej opływowe zderzaki oraz spoiler. Jednak wersja TS wyróżnia się mocnym silnikiem – wprawdzie 1.5l czy 1.8l pojemności nie brzmi zbyt imponująco, jednak tak lekkiemu autu dodaje pazura.

Zaletą auta jest niemal stu procentowe pokrewieństwo z klasycznym Yarisem, dzięki czemu wszystkie części bez problemu zdobędziemy. Jeśli chodzi o silnik, to jednostka 1.8 może mieć pewne problemy z nadmiernym zużyciem oleju. W tym przypadku trzeba dokładnie kontrolować jego poziom, bowiem pojemność układu smarującego jest bardzo niewielka i może szybko dojść do zniszczenia jednostki.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...