Toyota Yaris

Szukasz niezawodnego mieszczucha? Dobrze trafiłeś! Mała Toyota od lat jest na szczycie wszystkich rankingów niezawodności na świecie.

Auto zadebiutowało w 1997, wypierając z rynku nudnego Starleta. Design Yarisa to powiew świeżości w dość nudną wtedy gamę modelową Toyoty. Samochód z miejsca zdobył sporą popularność wśród kupujących i z powodzeniem produkowany jest do dziś. Tak naprawdę, Toyota z producenta kompaktów, zaczęła się kojarzyć z firmą produkującą dobrze wyglądające auta miejskie.

Jeśli chodzi o walory użytkowe, mały Yaris potrafi naprawdę pozytywnie zaskoczyć. Ilość miejsca w środku będzie wystarczająca nawet dla wysokich kierowców, a wielkość bagażnika można regulować (tylna kanapa jest przesuwana). Jeśli jednak to będzie za mało, do dyspozycji mamy też wariant Verso, jednak jest on rzadkim gościem na giełdach (być może ze względu na swój pokraczny wygląd).

W gamie silników warto polecić wersję 1.3, która zapewnia naprawdę dobre osiągi przy niewielkim zużyciu paliwa. Dla zwolenników diesli mamy 1.4 D4D, który to motor pozbawiony jest bolączek nowoczesnych diesli.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. dane techniczne golf 3
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...