Toyota z nowym silnikiem

W poprzednim roku japoński koncern Toyoty odniósł duży sukces w sprzedaży swojego nowego modelu Land Cruiser 150. Dyrektorzy podjęli decyzje aby spróbować podbicia rynku europejskiego, dlatego inżynierowie pracują już nad odświeżoną wersją właśnie na nasz rynek. Samochód poza ogólnym odświeżeniem wyglądu, otrzyma nową mocniejszą jednostkę silnikową, a dokładniej mowa tutaj o 4 cylindrowym silniku, zdolnym wytworzyć 177 KM, a moment obrotowy 450 Nm. Nowi klienci będą mogli wybrać kilka nowych wykończeń wnętrza w nowej kolorystyce. Co ciekawe, wydana zostanie również wersja z tempomatem z funkcją hamowania. Koncern Toyoty w trakcie prezentacji, przedstawił również ciekawą historię swojego modelu, który liczy już blisko 60 lat, a przez te lata stał się najbardziej rozpoznawalnym samochodem na świecie, wśród samochodów terenowych. Nie znana jest jeszcze data trafienia samochodu do salonu, tak samo sprawa ma się z ceną.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. modne ciuchy dla niemowląt
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...