Utrzymanie klasyka

Kto z nas nie marzył kiedyś o posiadaniu prawdziwego klasyka? Zakładam że osoby te będzie można policzyć na palcach u jednej ręki. Każdy prawdziwy mężczyzna marzy o tym by w jego garażu zagościł prawdziwy klasyk, które w dzieciństwie mógł widywać na szklanym ekranie, bądź gdy miał szczęście, widywał go w garażu swojego dziadka. Jeżeli uda nam się w końcu przekonać do zakupu takiego samochodu i wyłożenia konkretnej sumy, czas zastanowić się nad kolejnymi wydatkami. Tak, często spotykane oferty „w idealnym stanie” nie mają wiele z rzeczywistością i kupując klasyka, musimy założyć że może, a wręcz jest na to duża szansa, że auto wymagało będzie gruntownego przeglądu, oraz wymiany podstawowych płynów. Dużym problemem (szczególnie przy dosyć wiekowych samochodach) może okazać się dostępność oryginalnych podzespołów, czy nawet zamienników w dobrej jakości. Jeżeli już uda nam się je znaleźć, trzeba liczyć się na duże wydatki. Świeżo zakupiony klasyk, będzie wymagał gruntownego przeglądu, co zmusi nas do wydatków rzędu 3-4 tysięcy złotych. A to dopiero początek i może zdarzyć się tak, że wydamy duży budżet na samo sprawdzenie i doprowadzenie auto do odpowiedniego stanu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. golf 3 LPG
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...