Volkswagen partnerem WFS

W warszawie jak co roku, odbędzie się dziesiąta edycja Warsaw Fashion Street, to właśnie tam osoby zainteresowane podziwianiem mody na żywo, którą najczęściej spotkać możemy na pierwszych stronach gazet dla kobiet. Zawsze w trakcie trwania Warsaw Fashion Street, wybierany jest jakiś motyw przewodni, w tym roku wybór padł na połączenie motywów muzyki i mody, w stylu klasycznym. Ale czemu wspominam o tym tutaj? Głównym partnerem zostanie Volkswagen, oraz Warszawscy dealerzy Volkswagena, tacy jak Krotoski-Cichy, Chylińscy, Sobiesław Zasada czy Szewczyk Auto. W trakcie trwania eventu, zostaną wystawione samochody wzdłuż ulicy Nowego Świata, wszyscy zainteresowani podziwianiem nowych modeli koncernu Volkswagen, będą mogli to zrobić w trakcie ostatniego weekendu czerwca. Cała impreza przeplatana będzie dodatkowo koncertami, tak więc każdy znajdzie tam coś dla siebie. Ciekawostką będzie samochód, które nazwany został „samochodem roku Playboya”, w całości wykonany z włóka węglowego, przez co waży zaledwie 795 kg i spala 0,9 litra na 100 kilometrów.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...