Volvo S60

Przeglądając ogłoszenia o sprzedaży aut używanych można odnieść wrażenie, że szwedzkie auto jest wyjątkowo tanie. Gdzie tkwi haczyk?

Wsiadając pierwszy raz do Volvo S60 pierwszej generacji, wiele osób zaskoczone jest niewielką ilością miejsca na tylnej kanapie. Trzeba przyznać, że Volvo S60, mimo jego przynależności, ciężko raczej uznać za auto typowo rodzinne. Z kolei obsługa deski rozdzielczej może początkowo przysparzać trochę kłopotu. Wszystkie funkcje dostępne są pod przyciskami – nie ma pokręteł. Obsługa w zimowych rękawiczkach zabroniona!

Volvo nie sprawia większych problemów podczas eksploatacji, jednak jeśli się coś zdarzy to będzie drogo. Rynek zamienników praktycznie nie istnieje, a jak na lekarstwo jest warsztatów, które mogłyby profesjonalnie zająć się obsługą Volvo. Nie polecamy aut wyposażonych w automatyczne skrzynie biegów. Element ten bywa wyjątkowo zawodny i naprawdę drogi w naprawach. Warto szukać możliwie młodego egzemplarza, pozbawionego wad wieku dziecięcego.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...