Volvo V40

Volvo zaczyna podbijać polski rynek, gdyż coraz więcej aut tego producenta porusza się po naszych drogach. W szczególności model V40 jest bardzo popularny. Jego cena i oferowane wyposażenie jest bardzo ciekawe i zachęca do kupna. Auto jest idealne do wypadu z dziewczyną lub z kolegami na mecz lub inne wydarzenie. Wersja kombi posiada bardzo duży bagażnik, więc idealne na zakupy z żoną. Miejsca dla pasażerów jest nawet wystarczająco, choć jeśli kierowca będzie bardzo wysoki to pasażer za nim nie będzie miał już tak dużo miejsca. Produkcja jest o 1995, a w 2004 powstała druga generacja, lecz już jako model V50. Na przełomie lat 1999 i 2000, auto zostaje poddane liftingowi, gdzie zmieniono w szczególności wygląd samochodu. Poszerzono przód, a w tyle zmieniono lampy. Auto jest długie na 4,5 metra a szerokie na 1,7 metra. Waga to 1330, a pojemność zbiornika 60 litrów. Silniki Diesla z wtryskiem bezpośrednim są bardzo popularne w tym aucie. Oferują dogodne dla użytkownika spalanie i przyzwoitą moc jak na auto tej klasy, czyli w zależności od wersji około 110KM. Wnętrze auta jest bardzo przyjemne i w ofercie jest większość nowoczesnych technologii jak na lata produkcji tego auta. Aukcji w internecie można znaleźć pod dostatkiem. Cena auta waha się w zależności od roku produkcji, wyposażenia i przebiegu, ale zadbane auta, które jeszcze długo pojeździ można już nabyć za około 15 tysięcy złotych. Auto świetnie nadaje się na długie trasy, gdzie będzie można przekonać się o niskim spalaniu silnika Diesla i wystarczającej mocy dla przeciętnego użytkownika.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. Renault Captur w Auto Zięba
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...