VW Caddy

Ten produkowany w Polsce dostawczak zadziwia swoją praktycznością. Czy to dobra lokata kapitału?

VW Caddy jest na rynku już od wielu lat. Początkowo produkowany na bazie VW Polo, wraz z bliźniaczą konstrukcją, Seat Inca. Te auta cieszyły się sporą popularnością, jednak brak im było jakiegokolwiek polotu. Zaprezentowany w 2004 następca znacznie bardziej przypomina osobówkę – auto nie tylko z powodzeniem może zastąpić kombi (oferowana przestrzeń bagażowa w wersji osobowej ze spokojem pozwoli pomieścić bagaże całej rodziny), ale również będzie świetną alternatywą dla prowadzących niewielki biznes.

Jaką wersję silnikową wybrać? Obok problematycznych 2.0 TDI, w ofercie znajdują się również jednostki 1.9 TDI, które, oprócz awarii pompowtryskiwaczy nie powinny przysparzać problemów. Dla osób, które jeżdżą głównie po mieście i nie przywiązują wagi do dynamiki, dobrym wyborem może być wersja 2.0 SDI – pozbawiona turbiny i pompowtryskiwaczy, więc nie ma co się zepsuć. Ciekawostką są wersje fabrycznie przygotowane do zasilania gazem LPG. Są one wyposażone w silnik 1.6 – jednostkę, która pamięta jeszcze lata 90, ale jest praktycznie bezawaryjna.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...