VW LT

Próba wejścia Volskwagena w segment dużych aut dostawczych była średnio udana. Czy oznacza to, że używanym LT wogóle nie warto się interesować?

Co ciekawe, VW LT, który zadebiutował w roku 1996, jest niemal dokładną kopią Mercedesa Sprintera pierwszej generacji. Na szczęście dla kupujących, auto jest właściwie całkiem wolne od rdzy, czego niestety nie można powiedzieć o jego odpowiedniku ze stajni Mercedesa. Blachy Volkswagena są znacznie lepiej zabezpieczone.

Jeśli chodzi o gamę nadwozi LT to powinna ona spełnić potrzeby najbardziej wymagających. W ofercie znajdują się zarówno typowe dostawczaki, jak i wersje pozwalające na przewóz osób (tzw. wersje bus).

Gama silników w dostawczym VW jest dosyć bogata, jednak nasz wybór warto ograniczyć raczej do jednostki 2.5 TD i 2.8. Wersja 2.5 bez turbiny, oznaczana też jako 2.5 SDI, jest po prostu za słaba do tego auta (w szczególności gdy podróżujemy z obciążeniem). Pozostałe silniki wyróżnia niezawodność – właściwie nie ma żadnych typowych usterek, poza tymi, które mogą wynikać z wieku i przebiegu danego auta.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Polecamy
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...