VW Lupo

Z jakiegoś powodu VW Lupo nigdy nie cieszyło się przesadną popularnością na polskim rynku. A tak naprawdę to całkiem poprawne auto.

W chwili debiutu pod koniec XX w. (Lupo zostało zaprezentowane w 1998), najmniejszy Volkswagen był prawdziwym szokiem dla motoryzacyjnego świata. W środku, pomimo dosyć skromnych wymiarów zewnętrznych, jest całkiem dużo miejsca. Auto idealnie nadaje się do miasta – szeroka średnica zawracania bardzo ułatwia manewry, a dzięki sporej szybie przedniej, parkowanie nie jest żadnym problemem.

Jednym z problemów Lupo jest ograniczony dostęp do tanich części. Ostatecznie, jeśli ktoś kupuje auto tej wielkości to raczej na pewno liczy na niewielkie koszty codziennej eksploatacji. W przypadku najmniejszego VW nie jest to możliwe – dużo jest elementów specyficznych dla tego modelu, a ograniczona podaż utrudnia znalezienie tanich zamienników.

Jaki silnik? Na pewno kusi 1.2 TDI, który wg zapewnień producenta spala zaledwie 4 litry paliwa na 100 km. Jednak jest to konstrukcja na tyle rzadka, że znalezienie mechanika to nie lada problem

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. kia sportage 3
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...