VW Scirocco

Ten model dzięki swojej nazwie udanie nawiązuje do dawnych tradycji marki VW w dziedzinie tworzenia agresywnych samochodów kompaktowych o sportowym zacięciu. Jednak tym razem, Scirocco nie jest już tak nachalnie sportowe jak kiedyś. Tym razem, jest to raczej stylowy samochód z całkiem dynamicznymi jednostkami pod maską. Obecne pokolenie sportowego Volkswagena pojawiło się na rynku w 2008 i od tamtej pory święci tryumfy szczególnie wśród płci pięknej. Na zewnątrz wygląd jest raczej ugrzeczniony, choć przysadzista sylwetka sugeruje, że samochód ma potencjał. Z kolei w środku ciężko byłoby poznać, że mamy do czynienia ze sportowym autem, gdyby nie kubełkowe fotele. Bagażnik ma pojemność ponad 300 litrów, co stanowi więcej niż dobry wynik w tej klasie aut.
Zaglądamy pod maskę. Niestety, brak tutaj jednostki, którą można by bezwarunkowo polecić. Silniki o pojemności 1.4, oznaczane jako TSI mają problemy z układem rozrządu. Dosyć częste są przypadki, gdy łańcuch rozrządu po prostu się rozciągał. Dodatkowo, istnieje ryzyko uszkodzenia tłoków. Nieco lepiej prezentuje się 2.0 TSI, które ma ciekawe wersje o mocy nawet ponad 210 KM, ale i tutaj zdarzają się awarie cewek zapłonowych. A 2.0 TDI? Cóż, ten motor nie sprawia może zbyt wielu problemów (w porównaniu z wersją sprzed 2008), lecz wymiana elementów eksploatacyjnych może pociągnąć po kieszeni.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. bmw x5 promocja
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...