VW Sharan

Jeden z najpopularniejszych vanów w naszym kraju. Czy warto się na niego zdecydowac?

Na początek jedna uwaga. Pamiętajmy, że od początku produkcji Sharan występował jako model bliźniaczy z Fordem Galaxy oraz Seatem Alhambra. Oznacza to, że wszystkie zalety jak i wady Sharana odnoszą się do tych dwóch modeli.

W środku van VW przypomina nieco zwykłe kombi. Wbrew temu co sugerowałyby wymiary zewnętrzne, auto nie jest wcale zbytnio przestronne. Dodatkową wadą rodzinnego modelu VW jest brak drzwi przesuwnych – zamiast tego otwierają się one na boki, co stanowi pewna uciążliwosc przy parkowaniu w mieście. Bądźmy szczerzy – przy autach tego pokroju lepiej mieć drzwi przesuwane.

Jaki silnik wybrać? Z benzyn 1.8 Turbo – łatwo go zagazować, a części jest mnóstwo. Unikajmy silnika 2.8 VR6, który jest bardzo podatny na przegrzanie, a dodatkowo ciężko znaleźć specjalistę do jego obsługi. Jeśli chodzi o diesle, mamy do wyboru nieśmiertelne jednostki 1.9 TDI. Te motory pozwalają na tanią eksploatację, bowiem doskonale zna je większość mechaników.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...