VW Touran

Van o rozmiarach Golfa? Zdawałoby się, że to idea, która spowoduje, że ten model będzie naprawdę popularny. Tak się też stało.

Patrząc na same walory praktyczne, Touran nie oferuje znacznie więcej zalet, niż na przykład Golf kombi. Zdawałoby się, że podstawowym czynnikiem, jaki zadecydował o popularności tego modelu był fakt, że jest to auto ze stajni VW. Jak pokazała praktyka, zakup Tourana oznacza niestety pasmo niekończących się problemów. Przykładowo, nawet w teście długodystansowym przeprowadzonym przez jedną z niemieckich gazet motoryzacyjnych, VW Touran uplasował się na ostatnim miejscu rankingu najmniej problematycznych aut i był tam przez kilka lat!
Jakie problemy sprawia van Volkswagena? Przede wszystkim, są to wadliwe silniki. Począwszy już od słynnego 2.0 TDI o oznaczeniu BKD, w którym to posłuszeństwa odmawia pompa olejowa, co może doprowadzić do zatarcia całego silnika. Dodajmy do tego jeszcze wadliwe wtryskiwacze oraz skrzynie automatyczne DSG, których koszt naprawy jest horrendalny.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. katalizatory warszawa
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...